Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сімоне Раудіно: «Дні сталої енергії у Херсоні – це по-європейськи»
1 вересня у Херсоні відбувся круглий стіл «Відкриття Днів сталої енергії» за участі представника ЄС та представника Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, місцевих депутатів, КП ХЕСКО, Громадянської мережі ОПОРА, журналістів, а також ініціативної групи ОСББ.

Під час заходу презентували екологічний календар та 3 томи щодо екологічного виховання, розроблені херсонськими освітянами. Також стартувала міська акція «Я люблю Херсон» за ініціативи міського учнівського парламенту при управлінні освіти ХМР. Крім того, у рамках Днів сталої енергії відбулася акція «Визнач серію будинку - зроби крок назустріч енергозбереженню».

«Мені дуже приємно, що Херсон щорічно проводить Дні сталої енергії, адже це по-європейськи. Ви на вірному шляху, херсонці. І я залюбки поділюсь власним досвідом», - прокоментував захід менеджер сектору енергоефективності, поновлювальних джерел енергії Сімоне Раудіно.

«У цьому році ми вирішили зробити ДСЕ в три етапи і таким чином охопити всі знакові події для міста. А саме приурочити Дні енергії до Дня знань, також до Дня міста і екологічного форуму «Чиста ріка - чисте місто». Адже під час цих святкувань можна задіяти багато херсонців та привернути увару до проблеми енергозбереження в цілому», - прокоментувала подію директор КП ХЕСКО Лариса Леонова.

«Ми вкотре проводимо Дні сталої енергії. І кожного разу організовуємо різноманітні цікаві заходи, багато з яких направлені на дитячу аудиторію. Цього року робоча група вирішила зробити великий крок та охопити більше херсонців. Усі заходи будуть проходити на свята, під час яких будемо інформувати жителів міста», - зазначила місцева координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 сентября 2017   ::  Посмотрели: 750  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн