Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Горностаївська ОТГ. Відкриття сучасної дитячої бібліотеки
Завдання квесту " Подорож до бібліотеки" на відмінно виконали учні Горностаївський школи №1 на відкритті нової бібліотечної зали 4 вересня. Разом з дітьми привітати працівників комунальної установи "Горностаївська бібліотека" завітали голова райдержадміністрації Олександр Єрохін, голова районної ради Сергій Карпеченко та очільник ОТГ Дмитро Ляхно.

Горностаївська ОТГ. Відкриття сучасної дитячої бібліотеки

Перерізання символічної синьо-жовтої стрічки до світлої сучасної кімнати ознаменувало початок нової історії в житті дітлахів. У своїх вітальних словах керівники району закликали дітлахів відвідувати бібліотеку, пізнавати цікавий книжковий світ. Голова громади Дмитро Ляхно вручив трудовому колективу бібліотечної установи пам'ятний подарунок - годинник та побажав, щоб допитливі діти громади відвідували нову, сучасну бібліотечну залу щоденно, надихаючи її працівників допомагати учням у здобутті знань.

Очільниця комунальної установи Любов Лонська-Галицька подякувала керівникам, які спільно з депутатським корпусом району і селища підтримали справу з відновлення та ремонту бібліотечної зали у приміщенні районного Будинку культури, виділивши 135 тис. грн на проведення робіт. Щирі посмішки дітей, захоплений подив від сучасної зали та привітних працівників бібліотечної зали запевнили дорослих про ще одну недаремну та потрібну справу - відкрито нову історію дитячої бібліотеки
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 сентября 2017   ::  Посмотрели: 760  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП