Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Подорож до «загубленого світу»
Незабутні останні дні літніх канікул провели дванадцять вихованців гуртка «Юні скаути» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник гуртка Чайка Н.В.). 16 серпня діти відправилися в краєзнавчу експедицію на навчально-тренувальні збори в с. Буки, що знаходиться на Черкащині.

Подорож до «загубленого світу»

Чудова природа, мальовничі пейзажі, гранітні скелі висотою до 50 м, річка Гірський Тікич, водоспад Вир, природні колодязі у скелях, залишки рукотворного українського «Стоунхенджа», перша мала ГЕС збудована за часів радянського періоду та відсутність зв’язку і інтернету – все це і є с. Буки - «загублений світ», як назвали його гуртківці.

В Буках знаходиться мальовничий каньйон, довжина якого становить приблизно 1 км. Саме тут проходили збори юних скаутів, де вони вивчали основи техніки пішохідного туризму, долали скелелазні маршрути, вивчали історію селища, ходили на екскурсії по каньйону, купалися у річці, жили в палатках, вчилися готувати та бути самостійними. Останній день у таборі юні скаути присвятили екологічному десанту і очистили річку Гірський Тікич від пластикового сміття.

Два тижні тривала краєзнавча експедиція, але час пролетів непомітно, залишивши у серці тугу за цими місцями і бажання повернутися знову у цей мальовничий та незабутній «загублений світ».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 сентября 2017   ::  Посмотрели: 715  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн