Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Людина сепаратиста Немітуллаєва перемогла у конкурсі на директора КП «Арабатська стрілка»
Георгій Безручко, який є радником голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера з питань курортно - рекреаційної діяльності переміг у конкурсі на посаду директора КП "База відпочинку "Арабатська стрілка", передає ПІК

Конкурс відбувся 4 вересня в обласній раді. Кандидатуру Безручка підтримали більшість членів конкурсної комісії, до складу якої входять депутати облради.

Таким чином, конкурсна комісія буде рекомендувати депутатському корпусу на сесії затвердити пана Безручка на посаду керівника закладу відпочинку.
Як повідомлялось раніше , Георгій Безручко є довіреною особою екс-голови Генічеської РДА Немітуллаєва, який знаходиться у розшуку по обвинуваченню у сепаратизмі та переховується у Криму.

Натомість, бізнес екс-чиновника досі зосереджений у Генічеському районі, активи, записані на дружину, не заарештовані. Допомагають квітнути бізнес-імперії сепаратиста саме такі "смотрящі", як Безручко. Прикро, що тепер серед таких "помічників" й депутати облради.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 сентября 2017   ::  Посмотрели: 809  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн