Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські депутати виважено підійшли до кандидатур на присвоєння звання „Почесного громадянина”
Звання “Почесний громадянин” з 1967 року присвоюється херсонцям за вагомий внесок у розвиток міста. Це відбувається напередодні Дня міста. Цього року серед восьми кандидатів обрали чотирьох.

Почесними громадянами міста стали доктор педагогічних наук, професор Марія Пентилюк, кандидат філологічних наук, ветеран війни та праці Павло Параскевич, заслужений лікар України Юрій Ромаскевич і ветеран війни, письменник та волонтер Ігор Тихонов. До речі, кандидатуру останнього підтримали депутати „з голосу”, повідомляє видання Український Південь.

„Хочу подякувати депутатам за небайдужість . Ми підтримали кандидатуру Ігоря Тихонова, Марії Пентилюк, Юрія Ромаскевича, Павла Параскевича за поданням громадських діячів. До голосування всі депутати поставились виважено. Кожний висловив свою думку – це право кожного з обранців, і зробили це демократичним шляхом”, – прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Не вистачило депутатських голосів, навіть при повторному голосуванні, колишньому ректорові ХДУ Юрію Бєляєву і профспілковому лідеру освітян міста Галині Гривняк. Також не підтримали кандидатури військового моряка-підводника, поета і публіциста Василя Гайдамаки та колишнього голови міськвиконкому Валентини Щербини.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 сентября 2017   ::  Посмотрели: 717  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн