Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ВР повинна об’єднатися і проголосувати за закон «Про освіту» – Олександр Співаковський
На цьому під час Погоджувальної Ради наголосив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань науки та освіти Олександр Співаковський.

«Голосувати чи ні за закон «Про освіту» – так взагалі не може стояти питання. Ми повинні нарешті об’єднатися в цьому питанні і проголосувати… До закону «Про освіту» після першого читання надійшло 1509 поправок. Тому вважати цей закон – законом однієї людини вже неможливо. Це закон, який напрацьований і розроблений багатьма народними депутатами. Крім того, 68 відсотків документу ми погодили на робочій групі і частково врахували. Тому можемо говорити, що наразі ми досягнемо певного консенсусу щодо освітньої реформи…», – наголосив політик.

«Звичайно, всіх задовольнити не можна. Так, є претензії щодо половинчастості законопроекту, деякі речі в законі треба було зробити краще, але настав час, коли ми маємо віддати м’яч на половину поля Міністерства освіта і науки та Кабінету міністрів, аби запустити реформи в освітній сфері. Хочу підкреслити, що фінансова і юридична складова цієї реформи залежатиме від Кабміну. Якщо Кабмін не відпрацює свою частину – реформи не буде», – додав народний депутат.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 сентября 2017   ::  Посмотрели: 704  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн