Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщини відкрили перший кримськотатарський клас
1 вересня голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкіетіс разом з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та поважною делегацією відвідали Новоолексіївську ЗОШ №1 Генічеського району.

На Херсонщини відкрили перший кримськотатарський клас

Візит не випадковий: 11 з 80-ти першокласників навчатимуться в кримськотатарському класі, вперше утвореному в цьому році. Їм Високий гість разом з представниками делегації з Литви урочисто вручили портфелі.

На даний момент у Новоолексіївській ЗОШ навчається більш ніж 300 дітей кримськотатарської національності. Також вона єдина в Україні, де разом з іншими предметами шкільної програми вивчається кримськотатарська мова та література.

« За молоддю – майбутнє. І якщо ще зі шкільних лав ми привчатимемо дітей поважати права інших, жити спільно та мирно,якщо вони зростатимуть у демократичному суспільстві, то ми виховаємо покоління, яке зробить Україну справжньою європейською державою», - наголосив очільник області Андрій Гордєєв

На Херсонщини відкрили перший кримськотатарський клас

Литовський парламентар вперше перебуває на Україні, і заходи, на яких держава втілює загальні демократичні постулати, зокрема повагу до прав національних меншин, є важливими й знаковими для нього.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 сентября 2017   ::  Посмотрели: 643  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП