Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Скадовську представники місцевого самоврядування Херсонщини познайомились з новими міськими проектами і обговорили спільні проблеми
Члени регіонального відділення Асоціації міст України провели чергову зустріч у затишному курортному містечку на узбережжі Джарилгацької затоки.

Представили нові успішні проекти, реалізовані у містах й об’єднаних територіальних громадах, та обговорили проблеми, які доведеться вирішувати вже наступного року, повідомляє видання Український Південь.

На такому первинному рівні формується загальна думка членів Асоціації, яка доводиться до Уряду та Парламенту. Обговорення торкнулось головного фінансового документу країни на наступний рік. Від того, як буде сформований Бюджет-2018, залежатиме і життєдіяльність місцевих громад.

Занепокоєння у членів Асоціації викликає вступ у силу Закону про первісне сортування сміття, яке надходить на звалище, та й взагалі – проблема утилізації побутових відходів актуальна для кожного населеного пункту.

«Дуже добре, що Асоціація міст України дійсно працює. Це майданчик, де можна отримати теоретичні знання, обмінятись досвідом, та найголовніше – побачити, як просувається реформа з децентралізації в реальності. Скадовська влада представила кілька успішних проектів, які можна було б реалізувати і в обласному центрі», – розповіла секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Скадовськ продемонстрував, як вирішена проблема впорядкування торгівлі на вулицях, скверах, площах міста. Місця отримують підприємці лише на конкурсній основі. Так вдалось зберегти головну алею міста, що веде від центру до набережної, від кіосків, МАФів, тощо. Вся торгівля перенесена на другорядні алейки.

Говорили і про роботу ЦНАПУ, який надає 13 послуг громадянам. Проект вуличного освітлення за енергоефективними технологіями приніс економію міському бюджету. І місто освітлене, і платять менше.

У Скадовську представники місцевого самоврядування Херсонщини познайомились з новими міськими проектами і обговорили спільні проблеми
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 сентября 2017   ::  Посмотрели: 680  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП