Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Голова Сейму Литовской республіки про вежу Вітовта (відео)
Сьогодні під час спілкування з гостями нашої області журналіст «Каналу 24» Марина Савченко поцікавилася у голови Сейму Літовської республіки Віктораса Пранцкіетіса щодо реставрації та проведення археологічних розкопок вежі часів князя Вітовта, що знаходиться у Бериславському районі Херсонської області.На що голова Сейму зазначив: «Ми знаємо про цю проблему і готові допомогти, адже ця вежа нещодавно включена до переліку об’єктів, що охороняються. Ми завжди зацікавлені в тому, щоб відроджувати спільні культурні пам’ятки культури та архітектури».

Нагадаємо, що в рамках офіційного візиту делегації з Литовської Республіки та головою Сейму Вікторасом Пранцкіетісом відбувся брифінг для журналістів. У ньому брали участь голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голова Сейму Литви Вікторас Пранцкіетіс, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки Марюс Януконіс, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко та народний депутат Олександр Співаковський. Представники засобів масової інформації мали змогу поставити спікерам запитання щодо соціально-економічної та культурної взаємодії між Україною та Литвою, а також обговорити результати Форуму.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 сентября 2017   ::  Посмотрели: 880  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн