Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні сьогодні відзначають День сталої енергії
Для учнів загальноосвітніх шкіл Херсона новий навчальний рік розпочався уроком еко-культури. Першого вересня місто проводить День сталої енергії, мета якого розвивати у підростаючого покоління дбайливе ставлення до природних ресурсів. «Зелені» заходи відбувались протягом усього дня. Розпочав загальноміські заходи флеш-моб «Екологічне виховання

У Херсоні сьогодні відзначають День сталої енергії

Шлях до енергонезалежності України» за участі учнів херсонських шкіл. На площі перед будівлею міської ради школярів підтримали дорослі.

«Ми лише на початку шляху реформ і від того, які знання ви отримаєте, залежатиме, як розвиватиметься Україна. В тому числі, чи буде вона енергетично незалежною, ефективною у використанні природних ресурсів. Ви маєте можливість познайомитись і вивчити досвід впровадження енергоефективних технологій, використання у якості джерел енергії стихій вітру й сонця, на які багата наша Херсонщина. Бажаю, щоб еко-культура, яка закладається зараз, стала базовою і дозволила вам і наступним поколінням жити в чистій, енергетично незалежній країні», - звернулась до учасників флеш-мобу секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Цього ж дня у стінах міськради стартували конкурси з виготовлення постерів та виробів з природних матеріалів, акції «Я люблю Херсон» та «Визнач серію будинку – зроби крок назустріч енергозбереженню», презентації екологічного календаря та розповідь про використання енергії вітру й сонця на Херсонщині. Херсонські учні могли поспілкуватись з представником Євросоюзу та агенції з енергоефективності й енергозбереження України
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 сентября 2017   ::  Посмотрели: 723  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП