Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Роки навчання — найщасливіші у житті людини
Шановні освітяни! Дорогі учні, студенти, батьки!

Від імені Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти і від мене особисто щиро вітаю всіх з початком нового навчального року.

Роки навчання — найщасливіші у житті людини. Це той нетривалий проміжок часу, коли для рішучих і цілеспрямованих відкриті абсолютно всі дороги. Бажаю всім, хто 1 вересня прийде до навчальних закладів здобувати знання, натхненного пізнання світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році.

Особливо хотів би привітати молодь з окупованих територій Криму та Донбасу, яка обрала навчання в українських вишах. Для ваших родин цей вибір став непростим, але він був єдиний правильний. Тож нехай роки навчання стануть для вас фундаментом щасливого майбутнього в рідній Україні. І пам’ятайте: сила знань долає всі перешкоди.

В українському суспільстві вже давно сформоване розуміння освіти як визначального фактора розвитку особистості. Кожна родина, яка дбає про гідне майбутнє своїх дітей, докладає чимало зусиль для того, щоб дати їм гарну освіту.

Наша велика українська родина подбала також про героїв АТО та їхніх дітей, надавши їм цільову підтримку для здобуття вищої освіти. Ми прагнемо бачити їх сильними та успішними людьми, майбутніми будівничими розквіту України.

Освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством нашої держави, це той капітал, який захистить країну і забезпечить її сталий розвиток. Тож символічно, що шлях реформ в новій Україні розпочався саме з реформи освіти. Без якісних перетворень в цій галузі неможливий поступ уперед у жодній іншій сфері нашого життя.

З огляду на це ключовою фігурою українських реформ стають вчителі, яких в День Знань ми згадуємо з особливою теплотою і вдячністю - за те, що долучили до книги, запалили в нас іскорку знань, були кращими друзями та порадниками. Вчителі натхненно виховують майбутнє країни, і саме вони стануть провідниками освітньої реформи, коли пропустять її через свої розум і серце.

Дорогі друзі! Новий навчальний рік уже на старті. Хочеться вірити, що він покладе початок наших нових здобутків, сміливих сподівань і звершень. Відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців і достойною зарплатою, а батьків — гордістю за своїх дітей.

Нехай для кожного з нас окремо і для України в цілому цей рік стане якісно новим щаблем у розвитку. Миру всім нам і віри в свої сили. В добру путь!
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 сентября 2017   ::  Посмотрели: 666  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП