Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Мистецька толока у центрі міста
До Дня Державного Прапора України на території подвір’я обласного центру народної творчості розвернулась «Мистецька толока», яка супроводжувалась етно-культурною програмою за участі аматорів сцени та виставкою майстрів народного мистецтва. Співали для херсонців:

 Мистецька  толока у центрі міста

- Народний ансамбль народної пісні «Заспів» Горностаївського РБК, керівник Валентина Єльцова;

- Ансамбль народних інструментів Великоолександрівського РБК;

- Народний ансамбль народної пісні «Натхнення» Чаплинського культурно-мистецького Центру, керівник Анатолій Павлюк;

- Народний фольк-гурт «Жайвір» Осокорівського СБК Нововоронцовського району, керівники Галина Леус та Людмила Танасьєва;

- Гурт троїстих музик «Бойківчани» Зміївського СБК Бериславського району, керівник Роман Моцьо;

- Народний фольклорний колектив «Золоте гроно» Раденського СБК Олешківського району, керівник Заслужений працівник культури України Наталія Ремішевська;

- Народний ансамбль народної пісні «Журавка» обласного палацу культури, керівник Людмила Бай;

- Вокальний гурт обласного палацу культури, керівник Людмила Курчеєнко

Гості заходу із задоволенням навчались гончарству, карвінгу на кавунах та плетінню дідухів.

Сьогодні було зроблено перший крок до появи у центрі Херсона етно-культурного Центру «Херсонська світлиця». Проект «Мистецька толока» матиме продовження і постійно збиратиме херсонців та гостей міста, щоб знайомити ближче з українською культурою і мистецтвом.

Як було сьогодні зазначено, проект «Херсонська світлиця» - це етно-культурний комплекс у Херсоні на базі обласного Центру народної творчості. У майбутньому цей комплекс включатиме в себе майстерні з традиційних видів ремесел, народну Світлицю, в якій відбуватимуться виставки робіт майстрів та презентації творчих здобутків аматорів сцени, проходимуть різноманітні семінари та творчі лабораторії з різних жанрів народного мистецтва.

Вразила робота майстрині з Каланчаку «Кавуняче дерево».

 Мистецька  толока у центрі міста

Але примітив одну характерну закономірність, не дуже приємну. Незважаючи на велику кількість гуртків та клубів, співали сьогодні здебільшого люди далеко не молоді (за віком зрозуміло, душею вони ще зовсім юні). Виключення - колектив з Осокорівки.

Не вірю, що молодь розучилася співати. Щось треба робити… І треба виділяти кошти на популяризацію народної творчості. Справжньої творчості! Треба щоб всі бажаючі могли придбати диски з записами того чи іншого народного гурту. Треба більше етно-фестивалів.. Наприклад, етно-фест «Сірогозькі кургани» у Нижніх Сірогозах, тощо…

Більше фото ТУТ

Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 августа 2017   ::  Посмотрели: 1352  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП