Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Нездатність довести до кінця розпочату справу ставила хрест на кар’єрі не однієї, навіть дуже здібної, людини
Нездатність довести до кінця розпочату справу ставила хрест на кар’єрі не однієї, навіть дуже здібної, людини. Та для суб’єктів господарювання у Херсоні цей «недолік» часто-густо минає навіть без втрат для репутації. Це виглядає парадоксальним, адже у бізнесі, погодьтеся, завжди важливий не процес, а саме результат ... Про це на власній ФБ-сторінці повідомляє народний депутат України Олександр Співаковський.

Співаковський:  Нездатність довести до кінця розпочату справу ставила хрест на кар’єрі не однієї, навіть дуже здібної, людини

А тепер погляньте на ці два фото, на обох - траншея по вулиці Кримській (від Чорноморської до Видригана). Знімки зроблені з розривом понад два місяці, та, як на мене, особливої різниці між зображенням майже немає. На першому з них траншею по вул.Кримській зафіксовано станом на 1 червня , а друге фото свіженьке, зробив його сьогодні вдень.

Ще наприкінці травня, коли вперше натрапив на цю «яму», намагався розібратися, чому немає ні огорожі, ні жодної інформації про виконавця та строки виконання робіт. На мій запит міський голова Володимир Миколаєнко відреагував тоді досить оперативно. Повідомив, що роботи по реконструкції кабельної лінії веде ТОВ «Енергобудпроект-1». І запевнив: до кінця липня всі роботи мають бути завершені, після чого виконавець власними силами приведе об’єкт благоустрою у належний стан.

Та промайнула вже й перша декада серпня, а «Енергобудпроект-1», як бачите, й досі «насолоджується» процесом. Ремонтні роботи не завершені, вулиця Кримська розрита, сміття неприбране, а електричні лінії ще з травня переведені до іншої підстанції, яка наразі і без того перевантажена. Зрозуміло, чому херсонці продовжують скаржитися: «насолоджуватися» процесом вже просто немає сил. До того ж, їх дуже непокоїть, що ремонтні роботи, які і без того затягнулися, можуть стати довгостроковими. Зовсім поряд, по вулиці Миру, у них вже є такий приклад.

До речі, не з’явилося за цей час і бодай якоїсь інформації про виконавця, терміни та мету виконання робіт. Але тепер зрозуміло, чому. Зберігаючи сувору анонімність, ТОВ «Енергобудпроект-1» у такий спосіб, мабуть, захищає свою ділову репутацію:))

Тож змушений був відреагувати на скарги херсонців і вже звернувся до міської влади з проханням розібратися у причинах порушення термінів і прискорити усунення наслідків. Та от, гадаю, що анонімно, без наслідків для репутації, зробити це вже не вийде...
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 августа 2017   ::  Посмотрели: 927  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП