Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Після багаторічного затишшя запрацював оздоровчий табір ім. Івана Голубця у Складовську
У 2016 році Херсонська міська рада виділила з бюджету кошти для капітального ремонту харчоблоку та двох спальних корпусів закладу. Їдальня табору має сучасне обладнання, яким до речі можуть похизуватися далеко не всі дитячі табори цього узбережжя.

В цьому році табір прийняв перших відпочиваючих, з них 78 підлітків, лідери шкільного самоврядування, делеговані від 56 шкіл нашого міста.
Зараз у таборі відпочивають діти пільгових категорій: з багатодітних сімей, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти інваліди та переселенці з окупованих територій України. За час ІІ та ІІІ зміни літнього оздоровчого періоду у таборі відпочине 160 юних херсонців-пільговиків.

Батьки та опікуни тих дітей які зараз знаходяться у таборі ім. Івана Голубця задоволені цьогорічним відпочинком свої дітей. Опікун 13-ти річного Романа Грищука, Пономарьова Ольга Золтанівна каже, що її підопічний у захваті від організації дозвілля та відпочинку. Баран Віта Валеріївна опікун своєї 8-ми річної племінниці сироти говорить, що її дівчинці дуже весело, та затишно у цьому таборі. «Годують дуже смачно, проводять веселі розваги» - поділився враженнями своєї дитини і Кучерявий Роман Олександрович, учасник АТО.

Літній відпочинок це дуже значуща подія у житті дитини. Адже весь довгий навчальний рік вони ділитимуться своїми враженнями з друзями та однолітками і розповідатимуть родичам та знайомим як їм було весело під час літніх канікул.

А організація їх відпочинку залежить від нас дорослих, тому якщо ви ще не знаєте куди відправити своє чадо за приємними та веселими спогадами, або вам потрібна інформація щодо графіку роботи та умов перебування у таборі ім. Івана Голубця у м. Складовську, телефонуйте: (099) 937 48 90, контактна особа Свинаренко Ірина Павлівна
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 августа 2017   ::  Посмотрели: 936  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП