Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У херсонському Опоблоку заявляють: В україномовних школах дітей навчають, тому що російськомовні це люди другого сорту
Як виявляється в україномовних школах дітей навчають, тому що російськомовні це люди другого сорту! Про таке пише депутат міської ради від Опоблоку. Єгор Устинов на власній ФБ-сторінці.

У херсонському Опоблоку заявляють: В україномовних школах дітей навчають, тому що російськомовні це люди другого сорту

Пам’ятаєте вибори Президента 2004 року? Агітки від Януковича про три сорти??? Такі заяви політика можна розцінювати як розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Депутати облради від УКРОП, Батьківщина, Самопоміч, РПЛ теж проти навчання дітей українською мовою?


Місцеві представники Опоблоку (екс-регіонали) виступили проти переводу херсонських шкіл на навчання українською мовою. Ну, не подобається українська мова Васілію Федіну… А от тепер важливе: саме з представниками цієї фракції в облраді створена більшість.

Представники так би мовити проукраїнських партій (УКРОП, Батьківщина, Самопоміч, Радикальна партія) склепали більшість з людьми, які відкрито виступають проти переводу шкіл області на українську мову навчання.

Я так розумію, представники демократичних фракцій в облраді також підтримують такі вимоги своїх колег по більшості! Цікаво українські патріоти з УКРОПу теж проти навчання дітей українською мовою

Нагадаю, що школа обласної ради (більш відома як ШГТ здійснює навчання дітей саме російською)


Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 августа 2017   ::  Посмотрели: 824  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП