Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ЗМІ: Новокаховський агроколедж другий рік поспіль не набирає гідротехніків
І справа не в тому, що заклад не проводить профорієнтаційну роботу (приїхали до кожної школи кожного району області, окрім Білозерського), а в тому що ніхто з абітурієнтів не виявив бажання набути такого фаху.

Це говорить про популяризацію в суспільстві інших пріоритетів. Мабуть, зайве говорити, наскільки важливою є така спеціальність для аграрної Херсонщини. Але Міносвіти та інші чиновники не звертають увагу на голод молодших спеціалістів-гідротехніків, повідомляє видання Український Південь.

Нині в Новокаховському агрокоджі навчається близько 500 учнів, бюджетних місць за підсумками вступної кампанії 2017 року отримали близько 100. Можна було б розвивати і контрактне навчання, але чиновники повідомили, що оплата за навчання, скоріше за все, буде підвищена, і значно.

„З наступного року вартість навчання за контрактом зросте. Позиція міністерства – ціна має дорівнювати витратам держави на навчання одного студента. А це близько 20 тисяч гривень на рік. Зважаючи що в нас навчаються діти з сільської місцевості районів області – це сума непідйомна для таких родин. Якесь замкнене коло”, – прокоментував директор Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету Геннадій Іванов.Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 августа 2017   ::  Посмотрели: 1044  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП