Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Чому в районах не виставляють (не показують) вчительські вакансії?
Проаналізував два документи, які стосуються стану освіти в Херсонській області. Перший - розпорядження голови Херсонської ОДА від 29 червня 2017 року № 454, другий - відповідь управління освіти, науки та молоді ОДА на мій запит.

Так ось, у розпорядженні зазначено, що на Херсонщині багато вчителів працюють не за своєю спеціальністю. Найбільший показник - у Новотроїцькому (64), Генічеському (46), Верхньорогачицькому (19), Іванівському (17), Бериславському (14) районах.

Однак, у відповіді обласного управління освіти, науки та молоді зазначено вакантні місця у навчальних закладах області станом на 1 серпня. Аналізуємо: Новотроїцький район -16 вакансій. Не за фахом працює 64 вчителів, а вакансій всього 16… Генічеський район подає всього 11 вакансій, Іванівський район - 4 вакансії, Бериславський - 8 вакансій, Верхньорогачицький район 9 вакансій.

Відповідь на поверхні. Вірніше, хто цю вчительську кухню знає, тому і відповіді не треба))


Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 августа 2017   ::  Посмотрели: 866  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн