Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місцеві бюджети за січень-липень 2017 р. збільшили доходи на 32% (25 млрд. грн.)
Протягом січня-липня 2017 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 102,8 млрд. грн., що складає 63,3 % від річних планових призначень, затверджених місцевими радами.

Місцеві бюджети за січень-липень 2017 р. збільшили доходи на 32% (25 млрд. грн.)

Найвищі відсотки виконання річних показників у Рівненській (72%), Київській (69,3%), Полтавській (68,7%), Волинській (68,1%), Чернівецькій (67,7%), Івано-Франківській (66,9%) областях.

Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року склав 32,0 % або 24,9 млрд. гривень. При цьому, по 19 областях забезпечено темп приросту надходжень вище середнього по Україні (найвищі темпи – у Тернопільській, Вінницькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Хмельницькій та Херсонській областях).

Як і у попередні звітні періоди забезпечено приріст по усіх податках, зокрема:

податку на доходи фізичних осіб – 40,7% або 17,1 млрд. грн. У 17 регіонах з 25 темп росту вище середнього по Україні, найвищі темпи – у Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій, Херсонській, Черкаській областях;

єдиному податку – 43,1% або 3,7 млрд. грн. У 19 регіонах з 25 темп росту вище середнього по Україні, найвищі темпи – у Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій, Луганській, Івано-Франківській, Рівненській областях;

платі за землю – 15,0% або 1,9 млрд. грн. У 19 регіонах з 25 темп росту вище середнього по Україні, найвищі темпи – у Житомирській, Закарпатській, Харківській, Чернігівській, Волинській, Тернопільській, Донецькій областях;

податку на нерухоме майно – 65,9% або 0,6 млрд. грн. Збереглася диференціація темпів приросту у розрізі регіонів, яка спостерігається з початку року,– у Вінницькій та Дніпропетровській областях надходження зросли в два рази, а Луганській та Черкаській областях приріст складає відповідно 17,0% та 29,4 відсотків.

Зберігаються вищі темпи приросту доходів і по бюджетах об’єднаних територіальних громад.

Так, доходи загального фонду бюджетів об’єднаних територіальних громад (з 2017 року функціонує 366 бюджетів об’єднаних територіальних громад) в порівняльних умовах зросли на 39,8 % або 1,3 млрд. грн. (січень-липень 2016 – 3,4 млрд. грн., січень-липень 2017 – 4,7 млрд. грн.).

При цьому, по податку на доходи фізичних осіб темп приросту складає 51,3% (+0,9 млрд. грн.), єдиному податку - 50,9% (+0,2 млрд. грн.), платі за землю – 19,0 відсотка (+0,1 млрд. грн.).

Слід зазначити, що саме від місцевих органів влади залежить ефективність використання коштів місцевих бюджетів. Адже питання щодо визначення пріоритетних напрямків розвитку територій та розподілу бюджетних коштів за напрямками належить до їх повноважень і місцеві органи влади самостійні у прийнятті рішень з цих питань.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 августа 2017   ::  Посмотрели: 860  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП