Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Учні 1-го класу Микільської ЗОШ Білозерського району переходять на українську мову навчання
Учні 1-го класу Микільської ЗОШ Білозерського району переходять на українську мову навчання вже цього навчального року. Таке рішення було прийняте на батьківських зборах.

1 серпня Білозерська РДА звернулася з цього питання, а вже 4 серпня надійшла відповідь про позитивне сприйняття ініціативи з боку педагогічного колективу та батьків майбутніх першокласників.

Районна влада обіцяє до 1 вересня забезпечити усіх учнів 1 класу україномовними підручниками з усіх предметів


1 серпня Білозерська РДА звернулася з цього питання, а вже 4 серпня надійшла відповідь про позитивне сприйняття ініціативи з боку педагогічного колективу та батьків майбутніх першокласників. До відповіді докладені протоколи зборів батьківського комітету, зборів педколективу та зборів ради школи. Отжє, з 1 вересня 21 першачок Микільської школи буде навчатися державною мовою. Наразі, обраховуємо вартість придбання підручників.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 августа 2017   ::  Посмотрели: 974  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн