Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщине функціонує 58 шкіл в яких навчається 50 і менше учнів
Саме таку інформацію повідомили ГО «Асоціація блоггерів «Новамедія» в обласному управлінні освіти, науки та молоді Херсонської ОДА. У відповіді на запит в управлінні повідомили, що в області 58 шкіл, де навчається 50 та менше учнів.

На Херсонщине  функціонує 58 шкіл в яких навчається 50 і менше учнів

Також на Херсонщині є 67 шкіл, де в кожному класі навчається менше 10 осіб: 7-у Новотроцькому районі, 6- у Нижньосірогозькому, по 5 – у Великоолександрівському, Генічеському та Скадовському, по 4 – у Бериславському, Великолепетиському, Горностаївскому, Каховському та Чаплинському, по 1 –у Голопристанському та Нововоронцовському районах.

На Херсонщині спостерігається дефіцит вчителів: англійської мови, трудового навчання, математики, фізики, інформатики, початкових класів та фізичної культури. На сьогодні в навчальних закладах області працює 199 нефахівців, що є великим показником. Багато вчителів працюють не за своєю спеціальністю.

Найбільший показник - у Новотроїцькому (64), Генічеському (46), Верхньорогачицькому (19), Іванівському (17), Бериславському (14) районах.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 августа 2017   ::  Посмотрели: 881  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн