Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині виплатять одноразові стипендії спортсменам, учасникам Х Всесвітніх ігор
Андрій Гордєєв подякував директору школи, тренерам та спортсменам за той безцінний вклад у розвиток Херсонського спорту. Та попрохав залучити якомога більше дітей до спортивних шкіл та секцій. Також під час зустрічі зі спортсменами було порушено ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення.

На Херсонщині  виплатять одноразові стипендії спортсменам, учасникам Х Всесвітніх ігор

Директор ДЮСШ №6 Галина Метела наголосила на тому, що для будівництва сучасного спортивного комплексу для ДЮСШ №6 потрібне додаткове фінансування.

У свою чергу народний депутат України Олександр Співаковський готовий вирішити цю проблему, якщо до кінця 2017 року буде завершена проектно-кошторисна документація.

У День Незалежності України, 24 серпня, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручить одноразові стипендії спортсменам та їх тренерам, а саме Дубіні Віталію – 50 тис грн; Просторову Миколі – 30 тис грн; Максименко Марині – 15 тис грн; Кисильовій Юлії – 60 тис грн. А також трьом тренерам у розмірі 70 тис. грн.

Рішення про виділення коштів спортсменам одразу після змагань, а не наприкінці року було підтримано членами координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту в області одноголосно.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 августа 2017   ::  Посмотрели: 809  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП