Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Колишню лікарню залізничників оновлять для реабілітації воїнів АТО
Медичний центр створений на базі ліквідованої лікарні залізничників. Унікальність закладу в тому, що, крім головного корпусу, де розташовані терапевтичне та хірургічне відділення, має окреме п’ятиповерхове приміщення для проведення фізіотерапевтичного лікування. Обладнання в ньому залишилось ще з радянських часів, але практично все в робочому стані.

Тепер у лікарні відновлювального лікування з’явилась реальна перспектива оновити устаткування та провести капітальні ремонти. Проект херсонської лікарні буде профінансований з Фонду регіонального розвитку. Протягом трьох років медзакладу повинні надійти 30 мільйонів гривень, цьогоріч – 6,5 млн., за які планується придбати сучасне обладнання та провести капремонт одного з поверхів фізіотерапевтичного корпусу, повідомляє видання Українській Південь

„У чому перспектива цього корпусу? У тому, що ми зможемо створити повний комплекс послуг з реабілітації демобілізованих (фізичної, психологічної, медичної). Ті, хто воював на Сході України, зможуть отримати медикаментозне лікування, паралельно з цим зайнятись фізичною та психологічною реабілітацією. Часто учасники бойових дій не звертаються до спеціалістів, оскільки плутають психологічну допомогу з психіатричною і не вважають себе хворими. У нас допомога психологів буде в комплексі відновлювального лікування і не викликатиме супротиву”, – розповіла головний лікар „Обласної лікарні відновлювального лікування” Херсонської обласної ради Вікторія Вагнер.

Окремого спеціально обладнаного корпусу для фізіопроцедур не має жодна із херсонських лікарень, крім колишньої лікарні залізничників. Головний лікар вважає, що це вдале рішення державної програми з допомоги воїнам АТО.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 августа 2017   ::  Посмотрели: 814  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП