Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гройсмана просять звернути увагу на проблеми херсонців
Йдеться про жителів Монастирської Слобідки, які вже давно потерпають від роботи елеватора просто поряд із їх помешканнями.

Люди у відчаї і не знають, як врятуватись. Зверталися по допомогу до народного депутата Олександра Співаковського, який взявся допомогти херсонцям, алеотримав відписку від Держпродспоживслужби.

Але ж херсонці продовжують страждати від забрудненого повітря, люди похилого віку просто втрачають свідомість від мороку, який стоїть поряд із їх домівками.

Тому Олександр Співаковський вирішив звернутися до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та нагадав міністру екології та природних ресурсів України про своє особисте зверення до нього ще у червні цього року, про що і повідомив на Фейсбуці:

Шановний Володимире Борисовичу!

Ви є одним із небагатьох високопосадовців, хто добре розуміє роботу депутата-мажоритарника. Гадаю, це тому, що маєте за плечима чималий досвід роботи міським головою. Тож вам також знайоме це відчуття, коли люди, звертаючись до тебе зі своєї проблемою, бачать в тобі свою останню надію. Цей оголений нерв на людську біду, на несправедливість відчувається у Вас дотепер. Не раз особисто бачив це і під час Вашого спікерства у парламенті, і потім, на годинах Уряду у Верховній Раді.

Гройсмана просять звернути увагу  на проблеми херсонців

Я також, навіть перейшовши вже екватор свого депутатства, ніяк не можу звикнути до того болю, з яким приходять на прийом до депутата-мажоритарника люди. Приходять за захистом, приходять, коли вже пройдені всі можливі «кола пекла». Залишатися в таких випадках відстороненим спостерігачем неможливо, бо ти переймаєшся цим болем, як своїм.

Саме так було зі скаргою, з якою звернулися до мене мешканці Монастирської Слобідки, що у Херсоні. Тривалий час вони є фактично заручниками бездіяльності і черствості місцевих органів влади. Поряд із приватним сектором, на самому березі Дніпра, побудований елеватор. Щоразу, коли він починає працювати цілодобово і на повну потужність, люди в буквальному сенсі страждають фізично: земля вібрує, а повітря насичується залишками переробки зерна та насіння. Особливо важко малим та старим. Я просто вжахнувся, коли побував там, на місці. Бо нормально жити в таких умовах неможливо. А головне — і подітися нікуди.

Цікаво, що факт наявності порушень, як мені розповіли, був встановлений Центральною санітарно-епідеміологічною станцією на водному транспорті ще в 2007 році. Однак протягом наступних десяти років усі компетентні контролюючі служби на виявлені порушення вперто закривали очі.

Тому, коли мешканці Слобідки звернулися до мене, прагнув якомога скоріше їм допомогти усіма наявними у депутата ресурсами. На жаль, у нас, парламентарів, їх не так вже й багато. Але один із них — можливість особисто переговорити з тим чи іншим посадовцем, донести людську біду до того, хто безпосередньо приймає рішення. І я скористався такою можливістю.

23 червня 2017 року я особисто передав Міністру екології та природних ресурсів України О.М. Семераку своє депутатське звернення стосовно протиправної роботи елеватору. Розказав йому, в якій біді опинилися мої виборці. В той момент мені здалося, що пан міністр перейнявся проблемою, а отже відреагує, і якомога скоріше. Та пройшло вже понад півтори місяця, однак жодного руху з боку Мінекології ми так і не дочекалися.

Якщо чесно, зараз мені просто соромно дивитися людям в очі. Бо якщо народний депутат нічого не здатен вдіяти, якщо і його голосу не чують, то до кого ж тоді взагалі звертатися людям за допомогою? Очевидно, що так тривати далі не може. Українці ладні миритися з тимчасовими труднощами, з низькими зарплатами чи пенсіями, бо розуміють — в країні війна. Та неповаги до себе і своєї країни вони не подарують нікому...

Володимире Борисовичу, невже нічого не можна вдіяти? Невже не можна допомогти людям, які опинилися в нелюдських умовах?
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 августа 2017   ::  Посмотрели: 969  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП