Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні нищать кіноматеріали, які мають істририко-культурно-просвітнецький інтерес
Як так розумію, що тернопільська фірма на підставі якогось розпорядження вивозить з приміщення к/т Ілюзіон (КП Кіновідеопрокат) кіноплівку та ще якісь історичні та раритетні кіно-фото документи.

У Херсоні нищать кіноматеріали, які мають істририко-культурно-просвітнецький інтерес

Які саме не відомо. Кажуть, що є певний перелік або реєстр? Цікаво, а фахівці історики та краєзнавці дивилися, які історичні документи нищать? Що на це може сказати директор управління культури ОДА? Хоча я розумію, що зараз в облраді керують майном не на підставі закону, а так, згідно положення, які самі для себе і прийняли.. Управління в апараті поутворювали… А майно нищать!Звертаюся до усіх, треба дістати той перелік майна, яке зараз вивозять, та яке в майбутньому знищать (або вже знищили) Кажуть, що там немає нічого цінного. А хто це встановив? Де висновки експертів та знавців? Спочатку знищили матеріальну історично-культурну спадщину міста та області,а зараз вже до духовних пам’яток добралися?

Наша область у 1944 році створена. Серед матеріалів які вивозять можуть буди безцінні або ті які мають істрично-культурно-просвітнецький інтерес. Там можуть буду хроніки, обзори, наприклад першості області з футболу, або ігор херсонських команд… Хто зна, шо там є?

PS. Як «порядки наводити» на Арабатке так цілі депутатські десанти, а за духовні скарби, ні робочих груп, ні виїзд них засідань, ні піару. Ніц нічого такого нема!
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 августа 2017   ::  Посмотрели: 802  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП