Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Робоча нарада з керівниками промислових підприємств Херсонської області
Сьогодні брав участь у робочій нараді з керівниками промислових підприємств Херсонської області, яку проводив голова ДК "Укроборонпром" Роман Романов. Ініціаторами проведення наради виступили голова Херсонської Андрій Гордєєв та секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко. Про це на власній ФБ-сторінці написав народний депутат України Олександр Співаковський

Робоча нарада з керівниками промислових підприємств Херсонської області

Коли 2014 року перед української оборонкою постала проблема імпортозаміщення, Херсонщина однієї з перших підписала з концерном меморандум про включення її промислового потенціалу до цієї програми. І сьогодні вже чимало промислових підприємств регіону поставляють для Укроборонпрому різноманітні комплектуючі та агрегати. В минулому році для оборонки на виробничих потужностях Херсонщини було вироблено продукції на понад 38 млн.гривень.

Наприклад, для заводу «Палада», який виступив майданчиком для проведення сьогоднішньої наради, співпраця з Укроборонпромом стала початком стабільного розвитку. Підприємство отримало гарні замовлення, з'явилися кошти для поступу вперед.

Для мене ж як в.о. голови Комітету ВР з питань науки та освіти участь у цій нараді була надзвичайно цікавою трохи з іншої точки зору. Адже примітивно розглядати замовлення для оборонного комплексу лише як додаткові робочі місця, податки, розвиток інфраструктури міста тощо. Це також надзвичайно важливо. Але оборонні замовлення - це насамперед точка застосування інтелекту.

Ті зв’язки, що встановилися у ДК «Укроборонпром» з Київським політехом, з КНУ, іншими провідними українськими вишами, дають можливість дітям з високим рівнем інтелекту знайти себе тут, в Україні, бути затребуваними і після закінчення вишу. Взагалі, на моє переконання, освіта та наука мають стати ключовими елементами успіху і нашої оборонки, і всієї української економіки.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 июля 2017   ::  Посмотрели: 1720  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП