Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати міськради сприяють бюджетоутворюючим підприємствам Херсона, - Олена Урсуленко
Сьогодні на заводі «Паллада» відбулась робоча нарада із представниками підприємств області, які входять до концерну "Укроборонпрому", очільником якого є Роман Романов. Захід відбувся за ініціативи голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва та секретаря Херсонської міської ради Олени Урсуленко. У нашому місті завод "Паллада" є бюджетоутворюючим підприємством, де працює більше 600 осіб, виконуючи потужні замовлення і вітчизняним партнерам, і закордонним. А це імідж Херсонщини, і України.

Депутати міськради сприяють бюджетоутворюючим підприємствам Херсона, - Олена Урсуленко

Звертаючись до присутніх на нараді секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко наголосила:

"Херсон – це місто малого і середнього підприємництва, тому, як ніколи, сьогодні потрібна підтримка виробничникам. Депутатський корпус Херсонської міської ради завжди підтримував і підтримуватиме колектив державного підприємства «Паллада». Продукція підприємства (плавучі композитні доки, причали, готелі) відома у всьому світі і завдяки роботі колективу Херсон знають у Норвегії, Чилі, Кубі, Арабських Еміратах, інших країнах. Важливо, що «Паллада» увійшла до концерну «Укроборонпром», бо це є гарантією державних замовлень, а значить – стабільності (робочі місця, заробітна плата, соціальний захист херсонців). Місцева влада повинна створювати умови для інвесторів, аби промислові виробництва відкривались у місті, бо це нові робочі місця для городян".
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 июля 2017   ::  Посмотрели: 1785  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн