Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Роман Романов завітав до Херсона, щоби обговорити перспективи розвитку промисловості
Сьогодні до Херсона завітав голова ДК «Укроборонпром» Роман Романов. Прибув він на запрошення голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва та секретаря Херсонської міськради Олени Урсуленко.

Роман Романов завітав до Херсона, щоби обговорити перспективи розвитку промисловості

Зараз на заводі «Паллада» триває робоча нарада із представниками підприємств області, які входять до концерну.

За словами Романа Романова, на робочій зустрічі говоритимуть про основні напрямки діяльності підприємств Херсонщини, на яких виготовляються різні деталі для оборонної промисловості України.

«Завдяки співпрацій з «Укроборонпромом» вдалося вивести завод «Паллада» на новий рівень, адже зараз є замовлення, робота для людей, а отже і гроші до бюджету Херсонщини, що сприяє розвитку регіону», – розповів Андрій Гордєєв.

На зустрічі також був присутній і народний депутат України Олександр Співаковський, який зацікавлений у розвитку промисловості саме як Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

«Для мене, як депутата, важливо, що ті молоді люди, які зараз отримують технічні спеціальності, матимуть робочі місця, адже співпраця з «Укроборонпромом» українським підприємствам дає змогу розвиватися. А отже інженерна думка підніматиметься в ціні», – поділився Олександр Співаковський.

Присутня на зустрічі секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко також зауважила, що розвиток херсонського підприємства відіграє велику роль і у розвитку міста: «Зараз на заводі «Паллада» працевлаштовано близько 600 людей. А це податки, які сплачує підприємство, отже місто матиме більше надходжень до свого бюджету. Ці кошти потім можна використати на розвиток Херсона».

Український Південь




Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 июля 2017   ::  Посмотрели: 1793  





Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

Подробнее



Катерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

Подробнее



Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее




Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП





Информер

Погода



Курс валют




PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама




Херсонский ТОП