Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні розпочався новий соціальний проект
У Херсоні триває соціальний проект «Лавка біля під’їзду», завдяки якому на подвір’ях міста з’являються комфортні лавочки. Важливо, що взяти участь у проекті мають можливість багатоквартирні будинки, які створили ОСББ.

У Херсоні розпочався новий соціальний проект

Проект започаткований народним депутатом України Олександром Співаковським. Так нещодавно з’явились ще дві гарні та зручні лавочки у дворі між будинками, які розташовані за адресами Тарле, 2 та 49-ї Гвардійської дивізії, 28.

Про комфорт говорять мешканці будинків, які радіють цій події: «Вдячні людям, які надали нам ці чудові лавочки. В мене п’ять дітей, тому я зацікавлений, щоб двір ставав ще краще», – розповідає Азат Султанян.

А ось Ніна Пушнова, член правління ОСББ «Гвардійське» додає: «Встановили лавочки на дитячий майданчик і всі задоволені, адже тепер батькам зручно проводити час із дітьми на прогулянках».

Як виявляється, стати учасником проекту досить просто, говорить мешканець однієї з багатоповерхівок, який вирішив зробити подвір’я краще і тому звернувся до голови ОСББ із пропозицією написати заявку до громадської приймальні народного депутата України Олександра Співаковського.

«Коли я дізнався про те, що народний депутат із нашого виборчого округу Олександр Співаковський організував таку чудову акцію, поговорив із головою нашого ОСББ. Звернулися до приймальні депутата і там швидко відреагували на наше прохання», – говорить Олександр Керецман, мешканець багатоповерхівки.

Зважаючи на те, що херсонські ОСББ не можуть самотужки справитися зі всіма проблемами, коли треба терміново щось полагодити, віднайти гроші для речей, які покликані зробити життя комфортнішим, не завжди є можливість. І саме тут на допомогу приходить проект «Лавка біля під’їзду».

Олексій Саковніч, помічник народного депутата України Олександра Співаковського розповідає, що проект буде довготривалим: «На даний час у нас вже є 15 звернень від громадян, щодо участі в акції і продовжують телефонувати та просити про допомогу. Думаю, встигнемо зробити комфортнішими ще багато подвір’їв Херсона, адже проект розрахований на рік-два».

Український Південь

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 июля 2017   ::  Посмотрели: 1779  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП