Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські кавуни попливуть до столиці
Компанія «Нібулон» разом з фермерами Голопристанського та Скадовського районів Херсонщини (компанія "Південний експорт", кооператив "Південний союз", фермерські господарства "Успіх", "Вікторія 8", "Алмаз", "Південна земля", ПП Олександр Синенко) підготувала до відправлення першу партію кавунів з Херсонщини до Києва.

Херсонські кавуни попливуть до столиці

Цю подію по праву можна вважати історичною, адже вперше за 14 роківхерсонські кавуни попливуть Дніпром до столиці.

Керівник фермерського господарства, депутат обласної ради Олександр Синенко розповів, що головним завданням на майбутнє є брендування бахчової продукції з Херсонщини та вихід на ринок Західної Європи. Ми повинні скласти конкуренцію бахчі з Греції, Іспанії та Італії. «Годі мріяти-пора діяти» - підсумував Олександр Синенко.

Також сьогодні Олександр Синенко розповів про учасників проекту, завдяки яким стала можливою відправка водним шляхом партії Херсонської бахчі.

Він наголосив: це компанія "Нібулон", компанія "Південний експорт", кооператив "Південний союз", фермерські господарства "Успіх", "Вікторія 8", "Алмаз", "Південна земля", моє підприємство. Всі ці підприємства та господарства сформували певний пул для розвитку території і реалізації баштанноі продукції.Першу баржу за традицією готували до відправлення урочисто. Серед присутніх на заході були голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський, херсонські фермери.

«Сьогодні історична подія - відновлення водного сполучення з Києвом для транспортування нашої продукції. Я думаю що ми здивуємо наших земляків, і це стане тим кроком, який потрібен всім нам. Наші аграрії мають бути впевнені в ринку збуту, а громадяни - забезпечені якісною продукцією. Купуйте херсонське!» - закликав очільник області.

Також Андрій Гордєєв проінформував, що протягом 3-4 днів близько 300 тон херсонських кавунів буде доставлено на прилавки торговельної компанії «Сільпо» в Києві.

Олексій Вадатурський прокоментував ідею відродження перевезення кавунів по річці: «Коли спілкуєшся з творчими людьми і до того ж коли сам бачив як це робилося, то чому б не відродити давно забуте, незаконно забуте українцями? Саме з разом Андрієм Гордєєвим виникла така ідея. Тоді нас називали мрійниками. Але ми пообіцяли і ми зробили. Весь цивілізований світ знає, що там, де є річки, злочин не робити перевезення річковим транспортом».

При реалізації цієї ідеї було важливо принести щось нове в логістику. Завдяки сучасному обладнанню тепер для завантаження кавунів на судна потребується мінімум ручної праці, адже усе механізоване. Планується, що протягом двох місяців баржі робитимуть близько 50 ходок кожного дня.

Транспортуватимуть не тільки кавуни, а й цибулю, моркву, помідори та інші коренеплоди.

«Перевозячи кавуни річкою, ми зменшуємо ризик їх пошкодження, а також знімаємо навантаження на дороги. Щодо логістичної ціни, то ми знизимо ціну перевезення від 1 грн. до 60-65 копійок», - розповів засновник компанії "Південний експорт" Олександр Синенко.

Також він познайомив присутніх з новинкою селекції – безкісточковим кавуном, який також попливе на Київ.

Щоб розвіяти всі сумніви щодо якості херсонських кавунів, лабораторія під відкритим небом провела хімічний аналіз бахчевих. Він підтвердив - кавуни екологічно чисті та смачні. У цьому присутні переконалися під час дегустації різних видів цих великих ягід.

Нагадаємо, що цій події передувало підписання угоди між компаніями ТОВ «Нібулон», торговельною мережею «Сільпо», проектом Агентства США з міжнародної допомоги USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» та місцевими фермерами.

Більше фото ТУТ
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июля 2017   ::  Посмотрели: 2875  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП