Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Інвестиції в освіту — це інвестиції в майбутнє
Інвестиції в освіту — це інвестиції в майбутнє. Здавалося б, беззаперечна річ. Вкладаючи кошти в дітей, в їх розвиток сьогодні, ми таким чином закладаємо фундамент системних змін на краще в усіх сферах нашого життя. Про це на власній ФБ-сторінці написав народний депутат України Олександр Співаковський

Співаковський: Інвестиції в освіту — це інвестиції в майбутнє

Однак іноді, на жаль, і досі доводиться стикатися з чиновниками, які так і не вловили цього взаємозв’язку. Тому й так вражає те, що у обласної влади на моїй рідній Херсонщині є настільки глибоке усвідомлення визначальної ролі освіти для подальшого розвитку регіону.

Наприклад, сьогодні кабінет заступника голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Балоня став на деякий час майданчиком для презентації компанією Тм Розумники освітнього контенту, який полегшує процес навчання та викладання в школі.

Це цікавий український продукт, сучасний, позитивний для дітей, зручний для вчителів та батьків. Його використовують вже в школах багатьох регіонів України. Кажуть, зацікавилися ним навіть у Канаді. Особисто я познайомився з навчальними програмами Розумників під час виїзного засідання нашого Комітету з питань науки та освіти в Івано-Франківську.

Тоді представники компанії пообіцяли завітати і на Херсонщину. І от сьогодні вони мали можливість представити свої інноваційні продукти керівникам сфери освіти області та міста Євген Криницький та Юрію Ніконову.

Виявив цікавість і заступник голови ОДА Андрій Балонь, він навіть узяв активну участь в обговоренні. Адже окрім фінансової сторони, є ще й купа організаційних моментів. Впровадження цих програм не є обов’язковим для навчальних закладів.

Однак, як справедливо зазначив Андрій Богданович, подібні ігрові програми значно розширюють можливості і для учнів, і для вчителів, тому про них має дізнатися якомога більше освітян. Це дозволить їм зробити більш усвідомлений вибір на користь того чи іншого контенту.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июля 2017   ::  Посмотрели: 1673  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн