Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олена Урсуленко: Швидко приймати рішення з розподілу бюджетних коштів можуть лише ті, хто не відчуває відповідальності
Мене дуже квапили із підписанням рішення сесії з питання «Зміни до бюджету-2017» саме у частині розподілу 65 мільйонів гривень перевиконання бюджету. Але таке рішення швидко не підписується. Тим більше, багато неточностей на мільйони. Про це на власній ФБ-сторінці написала секретар міської ради Олена Урсуленко

Олена Урсуленко: Швидко приймати рішення з розподілу  бюджетних коштів можуть лише ті, хто не відчуває відповідальності

По-перше, додаток 7 цього рішення відрізняється від того, який був наданий на розгляд депутатів у сесійній залі - було 12 млн. грн, стало - 16 млн. грн. По-друге, як можна виділяти 900 тисяч гривень на ремонт центрального входу стадіону «Кристал», коли по факту самого стадіону немає? Ні трибун, ні спортмайданчиків… Я не можу з цим погодитись.

Депутати, які не голосували за це рішення на останній сесії і на знак протесту залишили залу, пропонували альтернативний план розподілу 65 понадпланових мільйонів на користь кожного херсонця. Зауважте: згідно із бюджетними запитами, тобто за процедурою. Але директор департаменту фінансів не готовий до такого принципу розподілу коштів.

Чомусь приходить на думку те, що швидко приймати рішення з розподілу цих бюджетних коштів можуть лише ті, хто не відчуває відповідальності за те, що це – кошти громади, які херсонці заробили і сплатили у вигляді податків. І перед городянами треба звітувати за них: просто, відкрито і прозоро. І в цьому патріотизм нині тих, хто вирішує долі людей, закладаючи основи майбутнього їх дітей.

Хочу додати, що до цього рішення «з голосу» були додані ще 64 «земельні» питання. Це - знову мільйони. Тим більше ж земля – це той ресурс, який повинен стати додатковим джерелом доходів для громади. А не депутатів та чиновників.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июля 2017   ::  Посмотрели: 1606  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП