Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Криницький: Маємо більше 1000 звернень від наших громадян з Криму, що виявили бажання навчатися у херсонських ВУЗах
Сьогодні відбувся штаб зі вступної компанії до ВУЗів Херсонщини дітей з Криму. Про це на власній ФБ-сторінці повідомив начальник Управління освіти Херсонської ОДА Євген Криницький:

Криницький:  Маємо більше 1000 звернень від наших громадян з Криму, що виявили бажання навчатися у херсонських ВУЗах

- Обговорено багато виконаної роботи на даний період та завдань на майбутнє, які скоординують роботу всіх ланок та підвищать результативність. На сьогоднішній день ми залишаємось лідерами прийому абітурієнтів з Криму, що не може не тішити, тому що для нас важлива кожна дитина!

До списку ВУЗів Херсонщини додався ще ХДАУ, що розширює коло можливостей у виборі спеціальності для майбутніх студентів. Всього по освітнім центрам ми маємо близько 60 осіб до зарахування і більше 1000 звернень від наших громадян з НАШОГО Криму! Сподіваємось, що кількість дітей з кожним днем буде зростати і кожному ми гарантуємо якісні освітні послуги!

Окремо дякую всім колегам, що залученні до роботи - ДМС, Прикордоники, Представництво Президента, ВНЗ, ДСНС та багато інших!
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 июля 2017   ::  Посмотрели: 1929  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн