Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Гордєєв: Продаж комунального майна має бути лише прозорим
27 липня у депутатській кімнаті Херсонської обласної ради відбулася презентація проекту державного підприємства «СЕТАМ» (система електронних торгів арештованого майна) за участі Міністра юстиції України Павла Петренка, заступника голови облради Віталія Булюка та генерального директора ДП «СЕТАМ» Віктора Вишньова. На заході також присутніми були представники районних та міських рад.

Андрій Гордєєв: Продаж комунального майна має бути лише прозорим

Електронний майданчик по продажу арештованого майна «СЕТАМ», створений Міністерством юстиції України разом з міжнародними партнерами, є прототипом системи «ProZorro», яка стала успішною по публічним закупівлям. Він охоплює сотні тисяч лотів від великих підприємств до мобільних телефонів. Це відкритий майданчик, де чесно, за конкурентною ціною можна придбати будь-яке майно.

Здійснення продажу комунального через процедуру «СЕТАМ» дозволить підвищити вартість майна підчас продажу в середньому на 10% в залежності від його категорії.

Підкреслю, що реформи, які зараз впроваджуються, покликані на те, щоб у нас все було прозоро та об’єктивно. Тому сьогоднішнє підписання чотирьохстороннього меморандуму про співпрацю та партнерство між Міністерством юстиції України, Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та державним підприємством «СЕТАМ» передбачає саме співробітництво у сфері побудови в Україні прозорої, ефективної та дієвої системи електронних торгів з реалізації майна державної та комунальної форми власності відповідно до законодавства з дотриманням принципів економічної конкуренції та забезпеченням інтересів населення регіону.

Зазначу, що Херсонщина увійшла у п'ятірку областей, в яких проект СЕТАМ успішно реалізується - це Хмельницька, Сумська та Вінницька області.
Ми за те, щоб продаж комунального майна був лише прозорим. Після підписання цього меморандуму кожну громаду, яка має на меті реалізувати те чи інше майно, ми будемо направляти на ресурс «СЕТАМ».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 июля 2017   ::  Посмотрели: 1791  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП