Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нардеп Співаковський вирішує проблеми працівників швейної фабрики Українського товариства глухих
За моєї ініціативи відбулася виїзна робоча нарада на швейній фабриці Українського товариства глухих - тій самій, яка після виходу гучного сюжету на одному з провідних каналів раптом отримала доволі сумнівну і зовсім не потрібну їй “славу”- повідомляє народний депутат Олександр Співаковський

Нардеп Співаковський вирішує проблеми працівників швейної фабрики Українського товариства глухих

За всю історію підприємства воно, мабуть, не бачило стільки “візитерів”, скільки за останні кілька тижнів. Тому цілком зрозуміло, чому директорка Алла Капустнікова зустріла нашу делегацію трохи ошелешено. Але ми одразу запевнили: ми тут для того, щоб, по-перше, якомога об”єктивніше розібратися у причинах конфлікту, який вийшов аж на національний рівень. А по-друге - щоб допомогти у вирішенні існуючих проблем.

Бо найголовніша мета цієї робочої наради — зберегти виробництво, зберегти робочі місця для людей з вадами слуху. Але, якщо Україна поділяє європейські цінності, людям з особливими потребами повинні бути забезпечені гідні умови життя і праці з дотриманням усіх державних гарантій.

Разом зі мною у нараді взяли участь заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь, начальник ГУ Держпраці в Херсонській області Віталій Берлим, заступник начальника Головного управління ДФС в області Микола Квасневський, директор Департаменту соціального захисту населення Херсонської ОДА Геннадій Причина.

У нас відбулася дуже відверта розмова з керівником фабрики, ми переговорили також з кількома представниками трудового колективу, подивилися цехи, умови праці. Ознайомилися також із готовою продукцією, якість якої, до речі, дуже висока. На відміну від вартості, по якій підприємство віддає товари на реалізацію. Тут є серйозний дисбаланс, і в цьому також потрібно розібратися.

Хочу одразу зазначити: якихось однозначних відповідей на питання, що у нас були, протягом цієї наради ми, ясна річ, не отримали. Зрозуміло поки одне: тут потрібні комплексні рішення. Але до їх прийняття необхідно об'єктивно розібратися у причинах кризи, яку зазнало підприємство.

Заступник голови ОДА Андрій Балонь тут же, на місці, дав доручення територіальним підрозділам ДФС та Держпраці протягом найближчих кількох тижнів в рамках їх компетенції провести перевірку. З тим, щоб на базі зроблених фахівцями висновків наприкінці серпня провести колегію облдержадміністрації з цього питання.

Маємо зрозуміти: якщо потрібна допомога з боку місцевої чи центральної влади, то — яка саме. Але якщо хтось зловживає ситуацією та статусом підприємства, то також маємо розуміти — хто саме і на якому рівні. Обіцяю, що результати перевірки неодмінно будуть оприлюднені.

Але хочу ще раз підкреслити: обласна влада зацікавлена в тому, щоб зберегти це унікальне підприємство, яке забезпечує роботою людей з інклюзією. Тим більше, що рівень можливостей для розвитку у підприємства дуже і дуже великий.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 июля 2017   ::  Посмотрели: 1796  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП