Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Одні роблять селфі та волають: Ми всє порєшалі.. Інші працюють на громаду
Тепер, коли всі додатки остаточно погоджені міністерствами, можна нарешті повідомити: 12 липня 2017 року Кабінет міністрів України прийняв Постанову №463-р, якою, за моїм депутатським зверненням, виділив кошти на капітальний ремонт ділянки каналізаційної мережі від ПК-4 у напрямку ПК-2 в районі вул. Паровозної у Херсоні (9,7 млн. грн.) та на термомодернізацію будівлі дитячого садка № 33 по вул. Ладичука, 123 (300 тис. грн).

Щоб було більш зрозуміло: перший об’єкт входить до комплексу робіт по будівництву нашого “історичного” довгобуду - шляхопроводу просп.Адмірала Сенявіна — вул. Залаегерсег. Про це на власній ФБ-сторінці написав народний депутат України Олександр Співаковський.

 Одні роблять селфі та волають: Ми всє порєшалі.. Інші працюють на громаду

Як відомо, 21 червня 2017 року голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв затвердив виправлений проект будівництва мостопереходу, а вже через три тижні спільними зусиллями нам вдалося добитися виділення з державного бюджету коштів на продовження його втілення. Впевнений: збудувати цей вкрай потрібний та соціально значущий для Херсона і херсонців об’єкт нам вдасться саме завдяки спільній командній роботі ланцюжка “депутат Верховної Ради - Кабінет міністрів України - голова ОДА”.

Другий об’єкт також вкрай важливий для розвитку міста та виховання дітей: у дитячому садку №33 черга на вступ розписана на роки вперед. Завдяки цьому траншу з державного бюджету будуть проведені ремонтні роботи у другому (поки непрацюючому) корпусі дитячого садочка. І вже через кілька місяців можна очікувати, що відремонтований корпус закладу запрацює і зможе прийняти нових вихованців.

Сподіваюсь, що і Херсонська міська влада також долучиться до втілення цього проекту та дофінансує його у повному обсязі. Дитячий садочок № 33 по праву вважається одним із кращих дошкільних закладів нашого міста, і в цьому є величезна заслуга його директора А.А.Ковальчук. Завдяки її активній позиції дитсадок постійно розвивається.

Так, нещодавно у цьому закладі за рахунок спільних коштів державного та міського бюджетів, а також отриманого гранту на радість дітлахам було відрито сучасний спортивний майданчик. Сподіваюсь, що і надалі ми будемо діяти як команда, і це дозволить нам відкрити нові групи і таким чином хоча б потроху зменшувати черги на місця в дитячих закладах нашого міста.

Хочу щиро подякувати Уряду і особисто Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку та Прем’єр-міністру України Володимиру Борисовичу Гройсману, колегам-однопартійцям з БПП “Солідарність” за підтримку розвитку Херсона.

І хотів би закликати міську владу, місцевих депутатів бути ще більш патріотичними:)) по відношенню до рідного міста і активніше сприяти його розбудові та розвитку. Давайте діяти як команда. Херсон і херсонці від цього лише виграють.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 июля 2017   ::  Посмотрели: 1793  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП