Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині похорон об'єднав, бодай на дві години, київський патріархат й московський
В Раденську молодшого сержанта Буліченка Володимира відспівували представники чотирьох християнських конфесій...

На Херсонщині похорон об'єднав, бодай на дві години, київський патріархат й московський

Коментує ситуацію священик УПЦ КП Сергій Чудинович:

Загинув воїн. Трагедія! Непоправна втрата. Капелани мали звершувати чин похорону. Аж напередодні надвечір надійшла інформація про те, що Московський патріархат наполегливо вліз у цю справу. Ми не стали сперечатися в питаннях першості, а просто приїхали і стали молитися за воїна разом з місцевими представниками Російської Православної Церкви в Україні.

Від Київського патріархату було два капелани , був один священик з УАПЦ, один пастор ЄХБ, ну, і місцевий священик МП. Коли останній зауважив нашу присутність, то почав поводити себе в певних межах пристойності. Навіть в проповіді зауважив що воїн загинув за народ і за країну.

Букву "У" так і не спромігся додати до слова "країна". Але то нічого. Може колись і зможе. Тому, користуючись нагодою, я висловлюю подяку митрополиту МП в Херсоні Івану Сіопку за правильне виховання свого священика який виявив готовність до спільної молитви.

Дякую Московському патріархату за спільне богослужіння. Сподіваюся що цей випадок стане черговим майданчиком для відмови від московських галюцинацій та єдності у справі побудови Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.
Не нравится: 1, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 21 июля 2017   ::  Посмотрели: 1578  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП