Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський прокоментував зменшення державної субвенції на субсидії для жителів Херсонщини
Херсонська журналістка Лідія Григор’єва на Фейсбуці написала про те, що мала розмову із народним депутатом Олександром Співаковським, який у Верховній Раді представляє інтереси Херсонщини. Журналістка повідомляє, що багатьох в регіоні схвилювали зміни, які нещодавно були прийняті в українському парламенті. Йдеться про зменшення розміру субвенції для Херсонщини на 325 млн. грн. Депутати вирішили забрати таку суму з виплат на субсидії для оплату житлово-комунальних послуг:

Співаковський прокоментував зменшення державної субвенції на субсидії для жителів Херсонщини

Після сьогоднішньої колегії Херсонської обласної державної адміністрації я звернулась до одного з народних депутатів від Херсонщини, а саме Олександра Співаковського з проханням роз`яснити: «Чому він, до речі, один з небагатьох депутатів Верховної Ради України не голосував за прийняття у другому читанні і в цілому проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” (реєстраційний номер 6600 від 21.06.2017 р.)? Мова йде про перерозподіл державних коштів шляхом зменшення субсидії багатьом областям України. Причому, я звернула увагу, що з трьох південних областей найбільше серйозно урізали саме Херсонщину - на 325 млн. гривень. Для порівняння: Миколаївській області зменшили субсидію на 65 млн. гривень, Одеській на 140 млн. гривень.

Олександр Володимирович повідомив, що не міг підтримати цей проект, по-перше, як мажоритарник, бо мова йде про життєдіяльність громади, а зменшення субвенції в розмірі 325 млн. гривень для Херсонської області щодо надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло- водопостачання і водовідведення, квартирної плати впливає на стабільність регіону, який нині є прикордонним. Більше того, це і соціальний захист людей, які довіряють владі. Також він зазначив, що норми цього закону суттєво зменшили і фінансування закладів системи вищої освіти України: «Не були враховані в повному обсязі подані мною пропозиції щодо збільшення фінансування освіти і науки, левова частка яких мала бути направлена на оплату комунальних послуг і енергоносіїв та збільшення заробітної плати освітянам та науковцям, які працюють у вищих навчальних закладах І – ІV рівнів акредитації та національних академіях наук».

Український Південь
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 июля 2017   ::  Посмотрели: 566  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП