Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Не говорити, а працювати!
Ось справжня робота народного депутата. Поки одні піаряться, роблять селфі, гарно пишуть, як ми «все порєшалі», «ми взялі под контроль», збирають журналістів та файно балакають, інші сумлінно виконують свої депутатські повноваження.


Не говорити, а працювати!

Нещодавно, а саме - 16 липня 2017 року на телеканалі “1+1” у програмі “ТСН Тиждень” було опубліковано сюжет про ганебні факти сучасного рабства, у яке потрапили люди з вадами слуху, які працюють на Херсонській швейній фабриці Українського товариства глухих. Про це повідомляє на власній ФБ-сторінці народний депутат України Олександр Співаковський.

Журналісти оприлюднили кричущі факти нещадної експлуатації беззахисних людей, які були поставлені у нестерпимі умови спритними та цинічними ділками.

Зокрема, у передачі було повідомлено про те, що люди, які мають вади слуху працюють на швейній фабриці в нестерпних умовах. Від існуючої задухи вони непритомніють, а щодо незгодних охороною можуть бути застосовані заходи фізичного впливу.

Працівники проживають у гуртожитку, який потребує термінового ремонту – стіни з дефектами штукатурки, тріщинами, мають місце дірки в стелях та підлозі. Спільні для всіх душ, кухня й вбиральня знаходяться в незадовільному стані.

У відповідь на скарги мешканців гуртожитку щодо необхідності проведення термінового ремонту, директор підприємства Капустнікова А.М. висловлювала погрози щодо виселення осіб, які звернулись до неї з цими скаргами.

Незважаючи на те що Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” мінімальна заробітна плата встановлена у розмірі 3200 гривень, працівники підприємства отримують удвічі меншу суму - 1700 грн. Зокрема, відповідно до засвідченого підписом Капустнікової А.М. шатного розпису підприємства за травень цього року, заробітна плата для неї встановлена у розмірі 5 тис. грн.., а для працівників –від 1700 до 2500 грн.

Мають місце порушення у визначенні собівартості готової продукції. При цьому за основу часто приймалась ціна, за яку покупець мав намір придбати продукцію підприємства, а безпосередні витрати на її виготовлення не враховувались.

Крім того, незважаючи на значні пільги для підприємства, які, враховуючи його особливості, були надані законодавством (єдиний соціальний внесок - 5% замість 22%, податок на додану вартість - 0%, відсутній також прибутковий податок та плата за землю), підприємство несе значні збитки. Зокрема, за результатами діяльності підприємства у 2014 році загальні збитки склали 403 тис. грн.

На підприємстві існує практика, за якої працівники без доплат і премій працюють по 10 годин на день і навіть по суботах. При цьому мають місце факти обмеження права вільного проходження і виходу з території підприємства його працівників з боку охорони підприємства.

Мали місце факти зловживання службовим становищем директора підприємства Капустнікової А.М. в частині отримання нею коштів за вироблену продукцію на її особисту банківську картку.

Крім того, значні суми коштів директор підприємства Капустнікова А.М. отримувала у конвертах. За повідомленням колишнього бухгалтера підприємства ця сума складає десятки тисяч гривень.

Окреме запитання виникає щодо законності та обґрунтованості дій керівництва підприємства стосовно визначення ним вартості робіт з пошиття форменного одягу для потреб Збройних Сил України. Так, вартість пошиття одного зразку польових брюк становить 130 гривень. Але, за даними ТСН, замовник – фірма ТОВ “Трініті”, продає ці вироби за ціною майже удесятеро дорожче - по тисячі гривень за одиницю.

З метою невідкладного припинення незаконних дій керівництва Херсонського учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих та безпосередньо його директора Капустнікової А.М. мною направлені відповідні звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Генерального прокурора України Юрія Луценка, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Міністра соціальної політики Андрія Реви.

Сподіваюсь, що дуже швидко будуть вжиті належні заходи щодо притягнення порушників прав беззахисних людей до належної по закону, в тому числі, - і кримінальної, відповідальності. А найближчим часом я особисто відвідаю цю швейну фабрику для підтримки працюючих на ній кравчинь та гострої розмови з керівництвом.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 июля 2017   ::  Посмотрели: 460  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП