Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські кавуни поїдуть до столиці по Дніпру
У середині серпня, коли на Херсонщині — найактивніший час збирання кавунів, на Київщину буде відправлено річковим вантажним транспортом першу пробну партію.

За п’ять днів у спеціальних охолоджувальних контейнерах кавуни перевозитимуть у столицю, а далі вони потраплятимуть на полиці супермаркетів. Це стане можливим завдяки впровадженню пілотного проекту, мета якого — покращити якість плодово-овочевої продукції у торговельних мережах України, зменшити витрати на логістику продукції з Херсонщини та налагодити збут дрібним фермерам області, повідомляє Урядовий курєр.

Відповідну угоду про співпрацю підписали одна з відомих торговельних мереж, компанія ТОВ «Нібулон», проект Агентства США з міжнародної допомоги USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» та місцеві фермери. Рішення щодо таких перевезень ухвалили, щоб допомогти малим і середнім підприємцям зайняти полиці супермаркетів, адже торговельні мережі орієнтовані на великі товарні партії.

Адже торік на автомобільні перевезення одного кілограма кавунів витрачали одну гривню, що значно впливало на ціну. Річкові перевезення будуть дешевшими. А покупці дедалі частіше цікавляться якістю й походженням продукції.

Також у реалізації проекту зацікавлений керівник проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» Патрік Рейдер: «Наш проект допоможе дрібним фермерам Херсонської області об’єднатися, сформувати великі партії продукції й побудувати новий ефективний ланцюжок постачання з полів Херсонщини до великих торговельних мереж. Буде застосовано сучасні міжнародні стандарти логістики і пакування, а споживачі отримають якісні свіжі кавуни».

Завдяки співпраці Херсонської облдержадміністрації та ТОВ «Нібулон» на Херсонщині активно розвивається річкова інфраструктура, яка дасть змогу зняти навантаження з доріг області та знайти нові ринки збуту в Україні херсонським фермерам.

«Ідея таких перевезень була закладена ще під час планування перевантажувального термінала «Нібулон», щоб надати змогу сільгоспвиробникам вийти на нові ринки збуту, — зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. — Ми збережемо традицію: херсонські кавуни продаватимуть киянам за доступними цінами».Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июля 2017   ::  Посмотрели: 1372  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП