Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський про роботу Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти
Сьогодні під час перерви між пленарними засіданнями в залі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулось засідання Конкурсної комісії з присудження іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених і призначення Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Про це народний депутат України написав на власній ФБ-сторінці

Співаковський про роботу Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

Відповідно до Постанови Верховної Ради України “Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок” від 16 березня 2007 року № 775-V, встановлюється 20 премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим які отримали вагомі наукові здобутки при проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у розмірі 20 тисяч грн. кожна.

Висунення кандидатур на присудження Премії проводиться вченими радами. Відповідні пропозиції розглядаються центральними органами виконавчої влади або президіями національних академій наук і подаються до Комітету з питань науки і освіти.

Для широкого ознайомлення громадськості з претендентами на присудження Премій та їх працями відповідна інформація публікувалась в газеті «Голос України» та на сайті Комітету.

На здобуття Премії Верховної Ради за 2016 рік висунуто 64 роботи, з яких сьогодні було обрано лише 20 найкращих.

Зауважу, що в ході обговорення кандидатів для отримання Премії, та зважаючи на те, що двоє претендентів отримали однакову кількість балів (265), Комісія шляхом голосування прийняла рішення щодо номінування лише одного з них, робота якого, на думку членів Комісії, є ґрунтовнішою та несе наукову новизну.

Другим розглядалось питання про призначення у 2017 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених, порядок призначення яких врегульовано нормами Постанови Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 774-V.

Відповідно до цієї Постанови з 2008 року засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених віком до 35 років, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту докторських дисертацій, у розмірі 2 тис. гривень щомісяця кожна. Стипендії призначаються щороку терміном на один рік.

Іменні стипендії призначаються найталановитішим молодим ученим, які проводять фундаментальні наукові дослідження та збагатили науку визначними здобутками.

Загалом на конкурс робіт з призначення іменних стипендій Верховної Ради України у 2017 році було представлено 32 роботи.

Протягом обговорення номінантів, члени Конкурсної комісії, затвердили список 30 претендентів на стипендії, окрім двох:

Робота одного кандидата за рішенням Комісії була знята, оскільки не відповідала встановленим вимогам щодо її оформлення та має найнижчу кількість публікацій.

Ще одна робота була знята з розгляду, так як її автор отримував цю стипендію регулярно протягом 5 останніх років.

Також Комісія одноголосно підтримала пропозиції щодо внесення змін до постанов Верховної Ради України “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених” та “Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок”, до яких, зокрема, входять наступні:

збільшення розміру іменних стипендій до 4 тис. грн. на місяць, а премій - до 50 тис;

уточнення вимог до робіт, що будуть виконувати стипендіати, для можливості проведення їх експертизи;

оновлення процедури оформлення документів з метою їх спрощення.

Також, з метою забезпечення об’єктивності при визначенні досягнень претендентів на отримання відповідних премій та стипендій, мною було запропоновано передбачити, що члени конкурсної комісії, які так чи інакше пов’язані з номінантами мають утримуватись при голосуванні по визначенню остаточних списків претендентів. Ця пропозиція була без зауважень схвалена членами Конкурсної комісії.

Остаточне рішення за результатами сьогоднішньої роботи Конкурсної комісії буде прийнято на завтрашньому засіданні Комітету.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 июля 2017   ::  Посмотрели: 307  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП