Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+З якими проблемами херсонці ідуть до депутатів?
Вчора проводив особистий прийом громадян. Незважаючи на страшенну спеку, людей прийшло чимало. І це був той нечастий випадок у моїй діяльності депутата-мажоритарника, коли питання, з якими звернулися до мене громадяни, були не лише зі сфери відповідальності місцевої влади.

 З якими проблемами херсонці ідуть до депутатів?

Хоча без проблем ЖКГ, сусідських сварок, прохань про фінансову підтримку і т.п., як і завжди, не обійшлося. ПРро це на власній ФБ-сторінці написав народний депутат України Олександр Співаковський

Дуже вразила, наприклад, проблема, з якою звернулися мешканці провулку Уманський. Один із сусідів чомусь вирішив, що закони писані не про нього, і самовільно, без дозвільних документів, забетонував частину провулку таким чином, що тепер під час зливи вода заливає решту дворів провулку.

Будинки у людей почали тріщати, однак знайти управи на винуватця постраждалим поки що не вдалося в жодній інстанції, не допомогла навіть поліція.

Сподіваюся, втручання народного депутата дасть результат. Хоча процес, скоріше за все, буде тривалим. Однак наші юристи готові надавати консультації і супровід.

Несподіванкою сьогоднішнього прийому став приїзд цілої делегації освітян із Нової Каховки. Це не мій округ, але вони звернулися до мене як до першого заступника голови профільного парламентського Комітету. Колеги мають суттєві застереження щодо змісту шкільної програми з трудового навчання, яку пропонує МОН. Передали мені пакет документів, в якому викладені їхні аргументи і зауваження, і дуже хочуть бути почутими міністерством. Пообіцяв їм допомогти в цьому.

Зрозуміло, що у нас просто не могла не зав”язатися дискусія з приводу проекту базового Закону “Про освіту”. Виявилося, що маємо дещо різне бачення окремих його положень. В чомусь мені вдалося переконати їх, в чомусь — ні. Та уважно вислухавши новокаховських колег, дійшов наступного висновку. По-перше, далеко не всі освітяни слідкували за тим, яких змін зазнавав законопроект в процесі доопрацювання, через це він обріс купою чуток і міфів.

Зокрема, новокаховські колеги впевнені, що проект закону передбачає збільшення (вдвічі!) навантаження на вчителя, і намагалися навіть і мене переконати в цьому:)) Довелося процитувати їм дослівно, як в документі виглядає ця стаття.

По-друге, навіть після 9 місяців доопрацювання, після проведення понад 60 засідань робочої групи, на яких обговорено майже 1,5 тисячі пропозицій, попри залучення до роботи над законопроектом майже 150 експертів, все одно буде чимало незадоволених. Хоча в тому вигляді, в якому Комітет передав його на розгляд у фракції, законопроект значно кращий, ніж його первісна версія. Просто ідеальних законів не існує в природі.

Але в даному випадку прийняття Закону однозначно краще, ніж його неприйняття. В 21 сторіччі, коли реалії життя кардинально змінилися, продовжувати працювати за законом 1996 року — це відібрати майбутнє у наших дітей і приректи українську освіту на повільне вмирання.

На прийомі сьогодні також побували представники гідрометтехнікуму (закладу конче потрібне нова система опалювання), Херсонстандартметрології (мають пропозиції по вдосконалення захисту споживацьких прав українців), просто мешканці міста. Вдячний усім за довіру. Буду намагатися допомогти кожному, хто звернувся.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2017   ::  Посмотрели: 1806  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП