Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Кар’єр у Високопільському районі, який належить АрселорМиттал нищить інфраструктуру населених пунктів
Кар’єр вапняку у селі Архангельське Високопільського району., він належить Криворожсталі (зараз компанія АрселорМиттал).

Кар’єр у Високопільському районі,  який належить  АрселорМиттал нищить інфраструктуру населених пунктів

Місцеві кажуть, що запаси вапняку вичерпуються і треба розробляти новий кар’єр, але в безпосередній близькості від села. Вже сьогодні у криницях зникає вода, це пов’язують з роботою кар’єру. Крім цього, вантажні машини повністю знищили дорогу, яка веде на станцію. Хоча за умовами договору компанія повинна була побудувати нову об’їзду дорогу. Але ніц не зробила, та ще й угробила існуючу.

Також і податки від кар’єру уходять в Київ…Хоча вже зараз прийняли зміни до законів і найближчим часом податки будуть залишатися на місцях. Крім цього така компанія як АрселорМиттал може спокійно приймати участь у державно-приватному партнерстві щодо ремонту місцевих доріг. До речі, машини саме цієї компанії їх і знищують. Як там у Конституції - власність забов’язує
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2017   ::  Посмотрели: 1799  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн