Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Проведено заходи з благоустрою на «Воєнці»
Городяни так званої серед херсонців «Воєнки» Дніпровського району продовжують активно наводити благоустрій та дбати про належний санітарний стан своєї території.

Проведено заходи з благоустрою на «Воєнці»

Так, небайдужі мешканці на чолі з головою органу самоорганізації населення – квартального комітету №2 Надією Ядлось взялися за упорядкування місць для збирання твердих побутових відходів: контейнери для сміття пофарбовані, зроблені спеціальні площадки, щоб сміття не «гуляло» всім селищем.

Люди самі стежать за порядком та проводять роз’яснювальну роботу серед сусідів, які неохочі дотримуватись правил благоустрою.

Зараз територія дії органу самоорганізації населення №2 має гарний дитячий майданчик, благоустроєні об’єкти, контейнери для збирання твердих побутових відходів і навіть приєдналися до районної програми з роздільного збирання сміття –встановили окремий контейнер для ПЕТ-пляшок.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2017   ::  Посмотрели: 1685  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн