Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Наша команда розпочинає новий соціальний проект для херсонців під умовною назвою “Лавочка біля під'їзду”
Наша команда розпочинає новий соціальний проект для херсонців під умовною назвою “Лавочка біля під'їзду”.

Співаковський: Наша команда розпочинає новий соціальний проект для херсонців під умовною назвою “Лавочка біля під'їзду”

Від сьогодні будемо методично, щомісяця, встановлювати по 5-6 лавочок біля під'їздів багатоквартирних будинків. Мета? Перш за все, звичайно ж, створити трохи комфорту для мешканців — аби людям було де перепочити, посидіти на свіжому повітрі тощо. Проте, починаючи цю акцію, маємо ще й, так би мовити, дальній приціл. І це зовсім не вибори:)))

Просто останнім часом звернув увагу на те, що прийняти якісь важливі рішення нам доволі часто заважають наші роз'єднаність та небажання почути і зрозуміти один одного. І я не лише про політику, а про звичайні, повсякденні речі. Без обопільної згоди, погодьтеся, важко визначитись навіть стосовно кольору шпалер у вітальні:)) Не кажучи вже про вирішення глобальних питань життєдіяльності країни, міста, села...

Вмінню знаходити компроміси зараз вчаться і в новостворених об'єднаннях співвласників багатоквартирних будинків. Відчуття єдності, довіра і відкритість тепер є, напевне, визначальними для їхнього майбутнього речами. Довіра починається з розуміння - щоб зрозуміти людину, потрібно з нею поспілкуватися. А яке спілкування, якщо з сусідами по під'їзду ми навіть не вітаємося? Колись, коли люди ще відчували потребу у спілкуванні, майданчиками для обміну новинами, думками, рецептами були лавочки біля під'їзду. Зараз, мабуть, прийшов час повернути їм цю комунікативну роль:))

Дуже хочеться, щоб у людей, які сміливо взяли на себе функції по утриманню власних багатоквартирних будинків і створили ОСББ, все вийшло. І нехай нові лавочки біля під'їзду стануть місцем зародження дружньої спільноти ОСББ, маленьким кроком до їхнього успіху. Любіть і бережіть свій дім!

Хочу подякувати за підтримку ідеї та гарну фізичну форму:)) депутата Суворовської районної ради Івану Глухову, мого помічника Олексія Саковнича та небайдужих мешканців будинку, які сьогодні встановили першу лавочку — у багатоквартирному будинку по пр.Кутузова, 4.Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2017   ::  Посмотрели: 1734  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП