Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні обрали голову партії «Солідарність»
У Херсоні відбулася звітно-виборча конференція територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на якій підвели підсумки роботи партійної організації за звітний період. Делегати від районних і міських організацій партії заслухали звітну доповідь та одноголосно переобрали Олену Урсуленко на посаду голови партії.

У Херсоні обрали голову партії «Солідарність»

Також делегати ухвалили і новий склад ради територіальної організації партії. До нього увійшли Урсуленко Олена Борисівна, Шуригін Олексій Володимирович, Калініченко В’ячеслав Володимирович, Доган Василь Васильович, Сидорець Юрій Іванович, Гавренкова Вікторія Володимирівна, Перетятько Віталій Валерійович, Йосипенко Ігор Васильович, Рожков Юрій Геннадійович, Помазнюк Віктор Анатолійович.

Учасники конференції обговорили поточну діяльність територіальної організації партії, окреслили плани роботи на майбутнє.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июня 2017   ::  Посмотрели: 1748  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн