Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олена Урсуленко – випускникам ліцею: „Ви отримали безцінне – багаж знань. Сміливо йдіть до своєї мети”
В обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулось вручення атестатів випускникам академічного ліцею ім. О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті. На свято завітало чимало почесних гостей.

Олена Урсуленко – випускникам  ліцею: „Ви отримали безцінне – багаж знань. Сміливо йдіть до своєї мети”

„Хочу привітати всю вашу велику родину з урочистою подією від імені міського голови та депутатського корпусу міськради. Я мама випускника вашого ліцею і я знаю, що тут дають ґрунтовні знання, які стають базою для подальшого розвитку. Дорогі випускники, ви отримали безцінне – багаж знань. Сміливо йдіть до своєї мети, до здійснення мрії”, - привітала випускників секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

У житті сьогоднішніх випускників – складний період. Вони вже є абітурієнтами і завтрашніми студентами. Позаду - ДПА і ЗНО, участь в інтелектуальних змаганнях і творчих конкурсах. Попереду – вступ до вищої школи. Академічний ліцей при Херсонському державному університеті впроваджує положення „Нової української школи”, за яким педагогічний колектив перейшов від вимоги автоматичного заучування інформації до формування ключових компетентностей.

„Всі наші випускники достойно пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, продемонстрували гарні результати”, - повідомила директор академічного ліцею ім. О. В. Мішукова при ХДУ Галина Бібік.

Олена Урсуленко – випускникам  ліцею: „Ви отримали безцінне – багаж знань. Сміливо йдіть до своєї мети”

Академічний ліцей носить ім’я засновника – Олега Васильовича Мішукова, який 1994 року лише силою переконання добився, щоб навчальний заклад був відкритий при вищій школі. Все це відбувалось за участі професора, нинішнього народного депутата Олександра Співаковського, який під час виступу запросив на сцену маму Олега Васильовича – Світлану Іванівну. Почесні гості вручили атестати про повну середню освіту найкращим учням. За результатами навчання, четверо випускників закінчили ліцей із золотою медаллю, одна учениця – зі срібною, п’ятеро учнів стали призерами третього етапу Малої академії наук та четвертого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 июня 2017   ::  Посмотрели: 1852  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП