Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Суд задовольнив позов Держекоінспекції про стягнення 10 тисяч грн. збитків нанесених державі сільськогосподарським підприємством
За результатами перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства державними екоінспекторами виявлено забруднення та засмічення земель шляхом розміщення обробленого курячого посліду на земельних ділянках території земель Антонівської селищної ради Херсона.

При здійсненні інструментально-лабораторного контролю Інспекції встановлено, що в результаті забруднення земель Товариством з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Херсон Інвест Агро» вміст забруднюючих речовин в зразках ґрунту перевищує гранично-допустиму та фонову концентрацію.

Державна екологічна інспекція у Херсонській області звернулась до суду з позовом до ТОВ «СГП «Херсон Інвест Агро» про стягнення суми шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу у вигляді збитків нанесених державі Україна внаслідок забруднення та засмічення земель у розмірі 9 716, 57 грн.

30 травня 2017 р. постановою Одеського апеляційного господарського суду задоволено у повному обсязі позовну заяву Держекоінспекції у Херсонській області та постановлено стягнути з сільськогосподарського підприємства збитки, заподіяні державі у сумі 9 716, 57 грн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 июня 2017   ::  Посмотрели: 1634  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн