Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсонському художньому музеї відкрита виставка латвійських митців
Відомий художник Карліс Добрайс передав в дар обласному художньому музею ім. О. Шовкуненка чотири свої роботи. Вони стали доповненням колекції його картин, що зберігаються у фондах музею. На урочистому відкритті виставки „Дари Карліса Добрайса” присутні змогли поспілкуватись по скайпу з автором і передати слова вдячності за щедрий дар. Виставка доповнена картинами інших латвійських художників.

У Херсонському художньому музеї відкрита виставка латвійських митців

Це велика культурна подія у житті двох народів, тому на урочистостях – Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс. „Дуже радий бути присутнім на відкритті цієї виставки. Стосунки між Україною і Латвією теплі й давні, розвиваються у всіх напрямках. Те ж саме я можу сказати і про взаємини між моєю країною і Херсонською областю. Я вважаю, що факт відкриття виставки для Добрайса – це досягнення. А для Херсона це теж дуже добре для збільшення свого культурного потенціалу”, – сказав у виступі Юріс Пойканс.

У Художньому музеї зберігається триптих художника Семиверстными шагами”. Відтепер ще й полотна „Алегорія” „Моє життя”, „Реставратори” та „1900 рік”.
“Безцінний дар музею від знаменитого художника Латвії і його найкращої учениці Уни. Це найяскравіший показник довіри художників до музею, ті міжнародні гранти, які не розчиняться, а залишаться на століття у колекції музею, ставши народним надбанням“, – впевнена директор обласного художнього музею ім. О. Шовкуненка Аліна Доценко.

Виставка – своєрідний культурний зріз латвійського мистецтва за останні два століття. Зберегти і доповнити колекцію картин Прибалтійської країни вдалось завдяки колективу професіоналів. Привітали працівників музею та всіх херсонців з відкриттям виставки представники обласної та міської влади.

„Я вітаю колектив музею з такою значною подією. Вашими зусиллями налагоджені зв’язки з Латвією. Ви даруєте херсонцям можливість доторкнутись до мистецтва. Ви створюєте позитивний імідж Херсона як міста, де цінують мистецтво і розвивають культурні зв’язки”, – подякувала колективу секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Український Південь

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июня 2017   ::  Посмотрели: 306  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП