Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Поїздка Андрія Гордєєва до Нововоронцовки
30 травня голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв здійснив робочу поїздку до Нововоронцовського району. За рейтингом показників соціально-економічного розвитку районів Херсонської області Новоронцовський район посів 17 місце.

Поїздка Андрія Гордєєва до Нововоронцовки

Саме для того, щоб розуміти проблеми розвитку районів у соціально-економічних напрямках та сконцентрувати увагу на їх вирішенні, що своєю чергою вплине на загальноукраїнський рейтинг області, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв впровадив Оцінку показників соціально-економічного розвитку серед районів Херсонської області.

У нараді проведеною Андрієм Гордєєвим за участі його заступників Олександра Адамчика, Андрія Балоня, Дмитра Бутрія, також були задіяні керівники усіх структурних підрозділів ОДА та місцева районна влада.

«Нашою головною метою є вивчення проблем району й прийняття рішень аби вивести район на вищий рейтинговий рівень. Ми не плануємо шукати винних, а будемо шукати спільні рішення для усунення проблем», - зазначив очільник області на початку наради.

На порядок денний були винесені питання щодо ремонту та утримання автомобільних доріг, виконання місцевих бюджетів, впровадження реформи децентралізації, забезпечення та функціонування в районі закладів культури, збереження та використання спортивних об’єктів та залучення населення до зайняття фізкультурою та спортом, щодо забезпечення медичного обслуговування населення району, ефективного використання земель та легалізації трудових відносин, а також питання внутрішньої та інформаційної політики району.

Керівництво облдержадміністрації закликало представників влади Нововоронцовського району покращити життя мешканців та запустити процес децентралізації, бо створення об’єднаних громад дасть змогу збільшити бюджет на 300-400% і дати поштовх до розвитку інфраструктури селищ і сел.

Дмитро Бутрій в.о. першого заступника голови облдержадміністрації доповів, що згідно перспективного плану об’єднання громад на території району потрібно утворити 2 ОТГ з адміністративними центрами в смт Нововоронцовка і селі Новоолександрівка, однак документи щодо об'єднання не надходили.

Бюджети мають бути не споживчими, а для розвитку, - на цьому наголосила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Вітренко під час обговорення питання щодо виконання місцевих бюджетів у Нововоронцовському районі.

Вона зауважила, що серед позитивних сторін бюджетних питань району є забезпечення фінансування всіх захищених статей бюджету.

Разом з тим існує потреба у проведенні додаткового аналізу заходів у частині поповнення місцевих бюджетів. Тому що темпові показники збільшення доходів не є високими. Це викликано відсутністю ретельного адміністрування податкових зборів.

«Основою формування сільських бюджетів є плата за землю, а у Нововоронцовському районі це питання залишається проблемним і тому гальмує збільшення місцевих бюджетів. Така ж ситуація й з отриманням податків з фізичних осіб», - зазначила Наталія Вітренко.

Більше фото ТУТ
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 мая 2017   ::  Посмотрели: 1649  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП