Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Мінеральна вода «Воронцовка» - новий бренд Херсонщини
30 травня голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відвідав Нововоронцовський район в якому побував на підприємстві по виробництву мінерально-лікувальної води "Воронцовка".

Мінеральна вода «Воронцовка» - новий бренд Херсонщини

Директор виробництва Ефіменко Вадим провів невелику екскурсію заводом. Також присутні мали можливість продегустувати на смак воду з Любимовської свердловини, яку потім продають в магазинах Херсонщини, Нікополя та Кривого Рогу. Вадим Олександрович зазначив, що сума інвестування в дане виробництво становила 7,5 мільйонів гривень.

«Нещодавно між Херсонською ОДА та ТОВ "Сармат-Геологія" був укладений меморандум. Цей проект багатогранний, починаючи від мінеральної води "Воронцовка" та закінчуючи будівництвом порту в Нововоронцовці. Я вважаю,що ця вода може стати візитівкою Херсонщини.. Крок за кроком ми відбудуємо Херсонщину», - зазначив у своєму виступі голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Більше фото ТУТ
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 мая 2017   ::  Посмотрели: 1770  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн